Çerez Örnek
Bir Resim Mutluluk Projesi

Moda ve Tasarım Yüksekokulu öğrencilerimizden sevgili Aslıhan Edanur Gündoğdu, Ceylin Çakar, Erva Özbağcı ve Özlem Akgül "Bir Resim Mutluluk" isimli projeleriyle yola çıkmışlar, büyük gayret ve özveriyli çalışmalarını bahar yarıyılı boyunca sürdürmüşlerdir.

30 Haziran 2021 tarihinde Moda ve Tasarım Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Sayın Ziynet Öndoğan, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof Dr. Sayın Kaan Kavaklı hocamız, Başhemşire Sayın Selma Akpınar, Dr. Öğr. Üyesi Sayın Arzu Kılıç, Dr. Öğr. Üyesi Sayın Serkan Boz, Öğr. Gör. Gülseren Haylamaz ve Yüksekokul Sekreterimiz Sayın Leyla Sarısaltık Mıdık'ın destekleri ve katılımlarıyla bu proje hayata geçirilmiştir. Kıymetli katkı ve desteklerinden dolayı kendilerine saygılarımızı sunuyor, çok teşekkür ediyoruz.

Projede görevli öğrencilerimiz tarafından önceden kendilerine iletilmiş olan resim malzemeleriyle duygularını, hayallerini resimleyen çocuklarımıza yine öğrencilerimizin tasarımları olan neşeli maskeler hediye edilmiştir.

Sağlığına kavuşmak için Ege Üniversitesi doktorlarına emanet edilmiş olan çocuklarımızın mutlu resimler çizdiklerini görebiliyorsak, yüzlerine küçük bir gülümseme bırakabiliyorsak hedeflenen güzelliklere ulaşabiliyoruz demektir.

 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ